Volkswagen Caravelle 2015 Türkiye Pazarında

Volkswagen Caravelle 2015 Türkiye Pazarında

Ocak 20, 2015 Kapalı Yazar: admin

Volkswagen Caravelle 9+1 Kişilik modeli, trendline modeliyle pazara giriş yapacak. Volkswagen Caravelle 8+1 ile 9+1 modelini ayıran farkların başında, kabin girişindeki basamak, kabin içi tutma kolları ve 9+1 Caravelle’in tavanında bulunan acil çıkış kapısı geliyor. Ayrıca şöför hariç 9 kişilik olan bu Caravelle modelinde hem sağda hem de solda birer kayar kapı bulunuyor.

Volkswagen Caravelle 9+1 Kişilik modeliyle 2015’in ilk ayında Türkiye Pazarı’na giriş yapacak. Volkswagen ticari araçları içerisinde önemli bir oyuncu olması beklenen 9+1 kişilik Caravelle, minibüs kullanımına da uygun donanım desteğiyle gelecek.

9+1 Volkswagen Caravelle modelinde hız sabitleyici standart

Ocak 2015’de Türkiye pazarına, Trendline modeliyle giriş yapacak olan Volkswagen Caravelle’de otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası ve hız sabitleyici standart donanımlar arasında yar alıyor. Ayrıca, yine standart olarak sunulan klima sistemi, hem kabine hem de sürücünün bulunduşu alana üfleme özelliğine sahip. Böylece 9+1 Caravelle modelinde etkin bir iklimlendirme sağlanabiliyor. 9+1 kişilik Volkswagen Caravelle, 102 beygir gücünde TDI dizel motora sahip.